Hosting

Serwer wirtualny START
Serwer START - nieskomplikowany serwer idealny dla adeptów sztuki projektowania stron www oraz dla firm, które decydują się na umieszczenie swojej oferty w sieci internet w postaci niezbyt rozbudowanego serwisu. Powierzchnia serwera wystarczy na umieszczenie wszystkich koniecznych plików, a nasze niezawodne konta pocztowe zapewnił kontakt z klientami. Ochrona antywirusowa oraz antyspam zapewnią komfort pracy oraz oszczędność czasu. Dzięki niespotykanie niskiej cenie oraz np. administracji za pomocą dowolnej przeglądarki serwer ten nie ustępuje o wiele droższym rozwiązaniom spotykanym u innych ISP. Nasze serwery wirtualne to dobra alternatywa dla innych, drogich rozwiązań dostępnych na rynku.

 

 

Cena: 110 zł/rok

Serwer wirtualny STANDARD
Serwer STANDARD jest idealnym rozwiązaniem dla firm. Duża liczba kont pocztowych zabezpieczonych programem antywirusowym, który aktualizujemy kilka razy dziennie oraz dostęp do bazy danych pozwala stworzyć interaktywny serwis, który stanowił będzie wspaniałe uzupełnienie Waszego biznesu. Wszystkie nasze serwery wirtualne są samodzielnie administrowane przez dowolną przeglądarkę internetową, a subdomeny do domeny głównej pozwolą lepiej zorganizować zawartość Waszych serwisów. Serwer ten jest najchętniej wybieranym serwerem przez naszych klientów - gdzie relacja ceny do oferowanych możliwości stawia ten serwer w czołówce dostępnych powszechnie usług hostingowych na rynku polskim.

 

Cena: 180 zł/rok

Serwer wirtualny STANDARD PLUS
Serwer STANDARD PLUS jest świetnym narzędziem do prowadzenia biznesu w sieci. Dostęp do bazy danych, która nie posiada limitu pojemności, sklep internetowy bez limitu ilości produktów, który łatwo można dostosować do swoich stron dzięki prostemu systemowi szablonów, duża powierzchnia dysku przeznaczonego na strony www to atuty, które powodują, że Serwer STANDARD PLUS spełnia nawet najbardziej wyrafinowane wymagania. Odpowiednio dobrany limit transferu miesięcznego powoduje, że serwer ten jest świetną alternatywą cenową dla podobnych rozwiązań innych ISP - już nie musisz kupować niczego na zapas.

 

Cena: 330 zł/rok

Serwer wirtualny BIZNES
Serwer Biznes - to swoboda. Duża ilość miejsca na dysku, ogromna przestrzeń na pocztę pozwala na obsługę nawet wielkich przedsiębiorstw. Samodzielna administracja z poziomu przeglądarki www, systemy bezpieczeństwa chroniące pocztę, codzienne kopie bezpieczeństwa to minimum, które dajemy do dyspozycji - reszta należy do Was. Konto email o powierzchni 1 GB? Proszę bardzo. Ten serwer to dobra inwestycja - co ważne nie wymagająca jak u innych ISP dużych nakładów finansowych - nie spiesz się! Idź do konkurencji i porównaj opcje, a potem zapraszamy do grona naszych klientów.

 

Cena: 660 zł/rok